8 thoughts on “ Ahmet Bajrić - Ti Sedifa Čuvaš Naše Tajne (Vinyl)

  1. Dec 04,  · Ahmet Bajrić - - Imam druga ime mu je tuga - Uz ansambl Novice Negovanovića - PGP RTB -- Muzička Apoteka -- Samo Stara Narodna Muzika
  2. May 17,  · Ahmet Bajrić - Dal' si. Category Entertainment; Show more Show less. Loading Autoplay When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next. Up next.
  3. Ti më ke dhënë dy mikesha të mira dhe një vëlla, në sytë e të cilit pasqyrohesh ti. Dua të të falënderoj që më mësove ta jetoj jetën me gjithë fuqinë time. Duke të parë ty, unë kam mësuar si të jem e sjellshme dhe e dhembshur, të jem e mençur në veprime, por në të njëjtën kohë të jem e rreptë dhe e fortë kur duhet.
  4. Fatmir Bajra - Ahmet Delia (Hit ) Top Hitet e fundit Të rejat e fundit. Mp3 Shqip - Hitet e fundit. Tayna x Mozzik - Edhe ti KIDA x MOZZIK - PP Yll Limani - Engjej Butrint Imeri - Mke rrejt Noizy - Nuk je bad Nora Istrefi ft. Gjiko.
  5. Burime për “Panorama” bëjnë me dije se Xhafaj ka thirrur sot një takim me mediat, por pa praninë e kamerave. “Panorama” mësohet se gjatë takimit të thirrur nga vetë Xhafaj, që pritet të mbahet këtë pasdite, rreth orës , ish-ministri që ishte edhe një nga ata që vetë Rama e cilësoi si emër të mundshëm për rikthimin sërish në Qeveri do të ketë një.
  6. MEKE- Një stuhi e fuqishme ka shkaktuar rrëzimin e një vinçi mbi xhaminë kryesore të Mekës. Si pasojë kanë humbur jetën rreth 87 persona, dhe janë plagosur 60 të tjerë, pasi në xhami në momentin e ngjarjes ndodheshin shumë besimtarë të cilët po kryenin rritin e faljes. Mes viktimave raportohen edhe shumë pelegrinë. Vinçi i .
  7. Ka imituar shumë këngëtarë, dhe atë e bën më së miri në skeqet e tij. Mirpo Vedat Bajrami, përpos që është një ndër aktorët e humorit më të mirë shqiptar, ka dhe një tjetër talent. Ai ka qenë i ftuar në një event ku ka kënduar Sabri Fejzullahu por që Bajrami nuk i ka rezistuar Continue reading Vedat Bajrami i talentuar edhe në muzikë?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *